Bugun...Ak Parti'den İstifa Eden Yılmaz Yöneticileri Bombaladı

Ak Partiden istifa eden Köseköy Fatih Sultan Mehmet mahalle başkanı Hüseyin Yılmaz Ak Partili Yöneticilere ağır eleştirilerde bulundu.

facebook-paylas
Tarih: 02-03-2021 20:33

Ak Parti'den İstifa Eden Yılmaz Yöneticileri Bombaladı

Ak Partiden istifa eden Köseköy Fatih Sultan Mehmet mahalle başkanı Hüseyin Yılmaz Ak Partili Yöneticilere ağır eleştirilerde bulundu. İstifasıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Yılmaz şöyle dedi ;

"Değerli dostlar, kıymetli kardeşlerim...

7 yıldan buyana sürdürdüğüm Ak Parti Fatih Sultan Mehmet Mahalle Başkanlığı görevimi bir süre önce bırakmış bulunmaktayım.

Öncelikle bugüne kadar birlikte görev yaptığım mahalle yönetimimize, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen hemşehrilerime teşekkür etmek istiyorum. Haklarını helal etsinler…

Partimizin kurucusu ve davamızın lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgim ve milletimize olan hizmet aşkım ile çıktığım bu kutlu yolda her daim inandığım değerler ilkesinde hareket etmeye çalıştım. Partimizin kurumsal sloganı olan “İnadığın yolda yürü” ilkesi bu anlamda benim için rehber oldu da diyebilirim.

Bu yolculuk esnasında, yanlışa bulaşmamaya, kutlu hareketimize zarar getirecek adımlardan uzak durmaya özen gösterdim. Mahallemizde oturan her bir vatandaşımızın derdiyle dertlenmek, sorunlarına çözüm bulmak ve hizmeti ayaklarına götürebilmek için gece gündüz karşılıksız çalıştım.

Bu anlamda aldığımız dualar ve halkımızın karşısına alnımızın akıyla çıkmamız bunun en büyük göstergesi diye düşünüyorum. Cumhurbaşkanımızın, “halka birlikte yönetim” ilkesine sadakatle sarılarak, görevimi aşkla, şevkle sürdürmeye çalıştım.

Değerli dostlar, kıymetli kardeşlerim ancak ne yazık ki, bizim gibi hasbi düşünenler inandığı yolda yürümeye çalışırken, partimiz içerisindeki bir takım çıkar ve menfaat odakları kendi yolunda ilerlemeyi alışkanlık haline getirmişti. Bu şanlı hareketi, kişisel ikballeri, hedefleri için kullanmayı yaşam biçimi haline getirmiş bu güruhun ne yazık ki, kesesini doldurmaya çalışmaktan, nefsini tatmin etmeyle gününü gün etmekten ve milletimize yabancı durmaktan başka bir derdi olmadı.

Üzülerek ifade ediyorum ki, en basit sorunlara bile kulağını tıkayan bir anlayış ile yıllarca mücadele etmek zorunda kaldım. Bizleri sancaktar olarak gören Cumhurbaşkanımıza bir nebze destek olmak isterken hiçbir talebimizi görmeyen irade ile yol yürümeye çalıştık.

Halkımıza hizmetkar olalım diye gayret ederken, sesimizi ilçe özelinde büyüklerimize iletemez olduk. Ahlaki değerlerden yoksun kişiler el üstünde tutulur oldu.

Bu tür insanlardan partimize zarar geleceğini dile getirdiğimizde, görme, duyma şeklinde telkinde bulunuldu.

Cumhurbaşkanımızın ismini kullanarak zırha bürünenler kendi şahsi çıkarları için, makamları işkal eder oldu.

Yakınlık ve adamcılık ilişkisine dayalı, basiretsiz ve likayatsız kadrolar kurulmaya devam edildi.

Bu mücadeleyi yıllardır sürdürmeye ve bir nebze olsun değiştirmeye karınca misali gayret sarfettim. Ancak verdiğimiz mücadele ile yanlışlara dur diyemeyeceğimizi öğrendim.

Halkımızın karşısına çıkarken utanır hale geldiğimiz bu ortamda daha fazla yıpranmamak adına görevi bırakmanın daha erdemli olduğunu düşünerek ayrılmak zorunda kaldım.

Cumhurbaşkanımızın destekçisi ve davamızın bir neferi olmayı büyük bir aşk ve gururla sürdürmeye devam edeceğim.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YEREL Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
Henüz anket oluşturulmamış.
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI