Bugun...


Osman Şahin

facebook-paylas
ZİLLETÇİLERE NACİZANE..!
Tarih: 05-08-2021 23:27:00 Güncelleme: 05-08-2021 23:27:00


İçinizden "biriniz veya birilerinize" tavsiyem o'dur ki..

Arada bir olsa da çıkın Allah rızası için bir özeleştiri yapın..

Bir delikanlı duruş bir omurgalı davranış gösterin..

Mesela..

Evet Erdoğan'ın her icraatı yanlış ama "şu işi/işleri de doğru yaptı" deyin..

Meselâ..

Can Dündar gibi Emre Uslu gibi firari teröristler evet vatan hainidir deyin..

Evet Can Ataklı denen zerzevatı seviyoruz ama "tek Erdoğan gitsin de Türkiye yanarsa yansın" demesini şiddetle ve nefretle kınıyoruz deyin..

Mesela..

Sırf Erdoğan nefreti adına Emin Çölaşan ve Yaşar Okuyan "eşek gibi anırmamalı" Emre Uslu S-400'ün üzerine oturmamalıydı deyin..

Meselâ..
Evet Ruşen Çakır gibi Hasan Cemal gibi Amerikan doları ile beslenen onlarca Türkiye karşıtı "fondaş" gazeteci bizim için yok hükmündedir deyin..

Evet Canan Kaftancı Türk devletine "seri katil", Ermeni tehcirine "soykırım" dediği halde bırakın İstanbul CHP il başkanlığını, partiden derhal ihraç edilmeliydi deyin..

Meselâ..

CHP'nin genel başkanı porno bir kasetle değişmemeli , partimiz eşcinsel vekillerle, seri "taciz ve tecavüz" vakaları ile anılmamalıdır deyin..

Meselâ..

50 yıl aranın ardından CHP'yi ilk defa % 30'un üzerine taşıyan Muharrem İnce, 10 seçimin 10'unu da açık ara kaybeden "yenilgi şampiyonu Kemal" tarafından partiden kovulmamalıydı deyin...Meselâ..

Evet yerel seçimleri PKK'nın ve FETÖ'nün tam desteği ve Karayılan, Duran Kalkan, Bese Hozat gibi terörist başların ısrarlı çağrılarıyla kazandık ama bu çapulçulardan gelen oy'lara bizim ihtiyacımız yoktu deyin..

Meselâ..
2 yıldır PKK'ya karşı kahramanca direnen "Diyarbakır annelerinin" evlat nöbetine CHP ve İP olarak destek vermemeniz "HDP oyları" geri gider korkusu yüzünden midir diye sorun..?

Evet Kemal bey "dostlarımız" derken HDP'yi, İP'i, SaP'ı ve siyasi ömrü bitip gidenler ile Amerikalı Biden'leri kast etmiştir..

Bu büyük bir gaf, büyük yanlıştı deyin..

Velhasılı kelâm..

İçinizden "biri veya birileri" bütün bu yanlışları cesurca ve hakkaniyetle arada bir olsa da dile getirin..

Getirin ve 1 taşla tam 3 kuş vurun..!!

Hem samimiyet ve dürüstlük sınavını geçin, hem "tıpış tıpışçı biatçı" bay Kemal diktatöryasına son verin, hem de ve en mühimi Osman Emice nin dilinden, cenesinden ve facesinden kurtulun..

Hergün OŞ diyeceğinize OHH deyin, rahat edin.. !!Bu yazı 3438 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
Henüz anket oluşturulmamış.
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI